Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   „Vasaros kinas“ Barbakano kalno papėdėje

Apie

Renginys įvykęs

„Kino pavasaris“ kartu su „Cgates“ kviečia į antrąjį nemokamą šio sezono „Vasaros kino“ seansą liepos 28 d., trečiadienį, Barbakano kalno papėdėje. Esant geram orui džiaugsimės jaukia kompanija, besileidžiančia saule, žaisime žaidimus ir mėgausimės dviem šių metų „Kino pavasario“ hitais – OBUOLIAI ir QUO VADIS, AIDA?. „Vasaros kino“ seansus iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Programa:
Liepos 28 d. (trečiadienis)

  • 18.15 val. renginio pradžia
  • 18.45 val. melancholiškas, į analoginius laikus sugrąžinantis filmas OBUOLIAI (rež. Christos Nikou / 90 min. / N-13)
  • 21.00 val. žiūroviškiausio šių metų „Kino pavasario“ filmo titulą pelnęs filmas QUO VADIS, AIDA? (rež. Jasmila Žbanić / 104 min. / N-13).

*Filmai rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Renginio erdvėje veiks gėrimų bei užkandžių baras. Nepamirškite pasirūpinti apsauga nuo saulės ir pledais, o nuo kitų pledų prašysime laikytis saugaus vieno metro atstumo.

Esant blogam orui, renginys bus perkeltas į kitą dieną. Apie pasikeitimus, jei tokių bus, pranešime savo feisbuko paskyroje, sekite informaciją.

Dėl ribotų automobilių stovėjimo vietų miesto centre, į seansus rekomenduojame atvykti pėsčiomis, dviračiu, paspirtuku, taksi ar viešuoju transportu.

Apie filmą OBUOLIAI
Siaučiant staigią amneziją sukeliančiai pasaulinei pandemijai, Aris įtraukiamas į reabilitacijos programą, skirtą pacientams, kurių niekas nepasigenda. Siekiama sukurti naujas atmintį praradusių žmonių tapatybes. Kasdien atlikdamas vis naują magnetofono kasetėje įrašytą užduotį, Aris fotoaparatu dokumentuoja aplinkinį pasaulį. Naujos patirtys turi užimti prarastų prisiminimų vietą. Tik įpratęs prie programos rutinos, Aris sutinka toje pačioje programoje dalyvaujančią Aną. Ar jie turi šansų būti kartu?

Apie filmą QUO VADIS, AIDA?
Bosnija, 1995-ųjų liepa. Aida dirba Jungtinių Tautų vertėja mažame Srebrenicos mieste. Serbų armijai užėmus miestą, jos vyras su dviem sūnumis atsiduria tarp tūkstančių žmonių, kurie prieglobstį ir pagalbą tikisi rasti JT stovykloje. Tiesiogiai bendraudama su derybininkais, Aida turi priėjimą prie nepaprastai slaptos ir svarbios informacijos. Kas matyti jos šeimos ir likusių miestelio gyventojų horizonte – išsigelbėjimas ar mirtis? Kokį žingsnį Aidai derėtų žengti? Tai filmas apie moterį, atsidūrusią vyrų karo žaidimų lauke.