Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


BAMBEKLIS BAJORAS | Keistuolių teatras

Apie

Renginys įvykęs

Šis spektaklis – A. Giniočio spektaklių vaikams trilogijos, paremtos lietuvių pasakų motyvais, tęsinys. Prie teatro scenoje pasirodžiusio „Jono Kareivio“, kiek vėliau atplaukusio „Mykolo Žvejo", tingiai atsliūkinusio „Juzės Dykaduonio“ dabar prisijungia „Bambeklis Bajoras“.

Kaip ir ankstesni spektakliai, „Bambeklis Bajoras“ – istorija apie ypatingą žmogų su ypatinga pavarde, tapusia jam likimo ženklu ir nulėmusia tolimesnį gyvenimą. Lietuviškame kaime gyvenęs iškilus Bajoras vieną dieną supranta, kad gimtasis kraštas jam - per mažas ir per nykus: nei namai, nei laukai, nei žmonės nebeatrodo pritinkantys jo bajoriškai kilmei. Belieka vienintelė išeitis - iškeliauti į platųjį pasaulį ir atrasti sau, iškiliai personai, deramą vietą.

Režisierius – Aidas Giniotis
Scenografė – Ramunė Skrebūnaitė
Muzikos aranžuotojai – Aidas Giniotis ir Sigitas Mickis

Vaidina:
Alytė – Justina Smieliauskaitė
Adelė – Urtė Smulskytė, Ieva Stundžytė
Vertėja – Judita Urnikytė
Alius, kalvis – Jurgis Marčėnas
Adzius, treneris – Dalius Skamarakas, Aidas Giniotis
Boleslovas Bajoras – Jonas Šarkus

Trukmė – 50 min.
Premjera 2017 12 02
Spektaklis žmonėms nuo 5 metų

Apdovanojimai:
XXXV Lietuvos profesionalių teatrų festivalio VAIDINAME ŽEMDIRBIAMS: TEATRAS KAIP DUONA apdovanojimas „UŽ GERIAUSIĄ FESTIVALIO SPEKTAKLĮ VAIKAMS“ bei „JAUNOJO ŽIŪROVO SPECIALI PREMIJA“ skirta aktoriui Jonui Šarkui už Bajoro Bambeklio personažą.