Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Visa „Baltica“ šoka

Apie

Renginys įvykęs

Rugsėjo 22-ąją – Rudens lygiadienio ir Baltų vienybės dieną – Estiją, Latviją ir Lietuvą bendrai vakaronei sujungs tradicinių šokių akcija „Visa „Baltica“ šoka“. Šis renginys išaugo iš nuo 2015 m. rengiamos akcijos „Visa Lietuva šoka“, kuri suburia tūkstančius įvairiausio amžiaus ir profesijų entuaziastų įvairiose Lietuvos vietose tuo pačiu metu suktis tradicinių šokių sūkuryje.

Ši akcija yra rugsėjo 20–22 d. rengiamo Lietuvos, Latvijos ir Estijos forumo „Baltica-Web“, skirto Baltijos šalių tradicinės kultūros reiškiniams bei istoriniams kultūriniams ryšiams pristatyti bei aptarti, dalis. Rugsėjo 22 d., 18 val. daugiau nei šimto Lietuvos miestų ir miestelių aikštėse, kiemuose ir kitose erdvėse vyks visiems atviros šokių vakaronės, prie kurių nuotoliniu būdu prisijungs ir bendraminčiai iš Latvijos bei Estijos. Sostinės gyventojai ir svečiai kviečiami susiburti 18 val. Bernardinų sode, kur kiekvienas galės tapti šio didelio renginio dalimi. Prisijungti gali visi norintys – nuo folkloro ansamblio iki tautinių šokių kolektyvo dalyvių, nuo darželinuko iki senjoro, nuo ūkininko iki verslininko...Galėsite kartu mokytis, šokti ir džiaugtis!

Organizatorius: Lietuvos nacionalinis kultūros centras