Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Back2school kartu su R. Jankausku

Į MO muziejų sugrįžta legendinės Back2school paskaitos apie kultūrą ir meną kartu su Ričardu Jankausku!

Jau nuo spalio 7 d. kviečiame trečiadienius praleisti MO muziejuje. Šįkart temas pradėsime nuo Lietuvos skulptūros, vėliau kalbėsime apie grafiką ir kitas temas. Aptariamas laikotarpis – pokaris ir vėlesni keli dešimtmečiai.

Jau pažįstantys R. Jankauską žino, kad laukiami visi – jokio išankstinio pasiruošimo nereikia. Menas, jo interpretavimas neturi klaidingų atsakymų, tik daugiau galimų pažinimo versijų. R. Jankausko paskaitos nesistengia įrodyti kokią nors „galutinę“ tiesą apie tai, koks menas yra ir kaip jį reikėtų suprasti. Tai dar vienas būdas jį interpretuoti ir pažvelgti kitaip.

Bilieto kaina – 5 Eur.
MOdernistams – 3 Eur.

Norintys prieš paskaitas aplankyti MO parodą, turi įsigyti muziejaus bilietą.
MOdernistai MO parodose lankosi nemokamai.

Iki susitikiMO!

Renginio vizuale panaudota Vaclovo Strauko nuotrauka „Paskutinis skambutis“, 1984.


SVARBU!

Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje ir renginiuose, vykstančiuose tiek MO viduje, tiek lauke, būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.