Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Paskaita ir diskusija „Auginu daržą – auginu save“

Apie

Renginys įvykęs

Lapkričio 11 d. šeštadienį, 14 val. Antakalnio seniūnijoje, Galerijos salėje (Antakalnio g. 17) kviečiame į edukaciją „Auginu daržą – auginu save“ su lektore Ieva Anelauskaite Motiejauske, leidinių „Gyvo daržo atmintinė“, „Daržo atmintinė“ autore, aktyvia nuomonės formuotoja „Instagram“ platformoje (@gyvasdarzas).

Sužinosime apie:
– tvarią daržininkystę
– dirvos svarbą
– mulčiavimo reikalingumą
– fenologinių gairių taikymą
– augalų įvairovę ir derinimą

Edukacija vyks paskaitos ir diskusijos forma. Lektorė papasakos apie tvarios daržininkystės principus, dirvos svarbą, mulčiavimo reikalingumą. Sužinosime, kas yra fenologinės gairės ir kaip jas taikyti. Susipažinsime su augalų įvairove bei derinimu.
Po paskaitos diskutuosime apie bendruomenės ryšių stiprinimą dalyvaujant daržo veiklose. Užkursime minčių lietų ateities vizijų išsigryninimui, įkvėpimui kitų metų veiklai.
Po diskusijos dalyvių lauks arbata bei sausainiai – kad galėtume detaliau aptarti sugeneruotas idėjas, užmegzti naujų, įdomių ryšių.
Prisijunkite, kam smalsu sužinoti daugiau apie gamtinę žemdirbystę, taip pat apie galimybę daržininkauti mieste (miesto darže, savo balkone ar terasoje).
Susipažinsime su įkvepiančia lektore, Antakalnio bendruomene ir gyvu pavyzdžiu, ką galime sukurti drauge – Antakalnio daržu Sapiegų parke.

Renginio organizatoriai – asociacija „Antakalniečių bendruomenė“.
Renginį finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo mininsterija, renginį remia Antakalnio seniūnija.