Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Audronės Zupkienės paroda „Siuvinėtas Čiurlionis“

Informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Paroda
Vieta Vieta:
M. K. Čiurlionio namai Vilniuje, Savičiaus g. 11
Vyksta Vyksta:
2021-12-02 iki 2022-01-31

Apie

Ar galima siūlų ir adatos pagalba atkurti unikalius M. K. Čiurlionio paveikslus?

O kiek gi spalvų ir atspalvių savyje talpina siuvinėtos paveikslų kompozicijos?

Visi klausimai bus atsakyti apsilankius M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje, kuriuose nuo gruodžio 2 dienos kviečiama pasigrožėti Audronės Zupkienės siuvinėtais M. K. Čiurlionio darbais.

Pasak pačios autorės, išsiuvinėti vieną paveikslą užtrunka nuo vienerių iki pusantrų metų. Autorė šiai savo aistrai laiko negaili, o siuvinėjimo reikmenis visur vežasi kartu – kad būtų pasirengusi užklupus įkvėpimui. Autorė pabrėžia niekada nesėdanti dirbti lydima negatyvių emocijų.

„Aš ne tik siuvinėju Čiurlionį, tačiau man labai įdomi ir jo asmenybė. Daug skaitau, domiuosi jo kūryba ir gyvenimu. Pabaigusi paveikslą visada įsigilinu, pasidomiu, kas yra rašoma apie šį kūrinį“, – pažymi paveikslų autorė.

Parodoje eksponuojami ne tik paveikslai. Vienas iš eksponatų – paveikslo siuvinėjimo schema, pagal kurią ir dirba Audronė. Jos ilgis – 13 metrų. Šias schemas kaunietė vadina savo darbo biblija.

Paroda veiks iki 2022 m. sausio 31 dienos.

Plačiau www.mkcnamai.lt

Telefonas pasiteiravimui 8 646 53 503