Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   ATVYKĖLIAI | Adrian Schvarzstein ir Jūratė Širvytė (Ispanija/Lietuva)

Apie

Renginys įvykęs

20 metų jubiliejaus proga sulaukėm tokios iniciatyvos ir noro Menų spaustuvę pasveikinti... surengiant gatvės teatro pasirodymą! Už šią iniciatyvą, tariam AČIŪ Adrian Schvarzstein ir Jūratei Širvytei ir kviečiam gegužės 8 d., 14 val. po Vilniaus senamiesčio gatves kartu keliauti su ATVYKĖLIAIS!
ATVYKĖLIAI | Adrian Schvarzstein ir Jūratė Širvytė (Ispanija/Lietuva)
Pasirodymo pradžia: Menų spaustuvė (Šiltadaržio g. 6)
Trukmė: 45 min.
Nemokamai!
Pasirodymo centre - du atvykėliai iš praeities, dabartį matantys visai kitomis akimis. Keliaudama po miestą, žaviai naivi ir labai paslaugi porelė imasi tvarkyti aplinką, žmones ir viską, kas užkliūna už jų akių. Atvykėliai kasdienį gyvenimą interpretuoja naudodami tik sau suprantamą logiką, tad suplyšę džinsai, rūkymas viešoje vietoje ar vienišas žmogus ant suoliuko gali tapti pasirodymą nulemiančiais akcentais. Nustebinti juokingo, provokuojančio elgesio, praeiviai tampa absurdiškų ir siurrealių situacijų dalimi.
Pasirodymas aplankė 21 pasaulio šalį nuo Australijos, Pietų Korėjos iki Ispanijos ir dalyvavo daugiau nei 30 festivalių!