Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Atsiverti. Savižudis

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Penktadienis, Rugpjūtis 21, 2020
Pradžia Pradžia:
19: 00 val.
Trukmė Trukmė:
2 val. 30 min.

Apie

Vilniaus Mažojo teatro pasiruošimą 30-mečio šventei sutrukdęs karantinas, iš pradžių atrodęs kaip kliūtis, padiktavo neįprastą naujo rudens sezono pradžią ir ATSIVĖRIMĄ. Teatro kolektyvas ir žiūrovai ilgą laiką neturėjo progos susitikti įprastoje erdvėje, todėl Vilniaus mažasis teatras nekantraudamas kviečia į unikalią patirtį žadančius spektaklius buvusiame Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime.

Teatro gerbėjai raginami suskubti įsigyti bilietus į Vilniaus mažojo teatro renginių ciklą ATSIVERTI ir pasinaudoti proga išvysti spektaklius „Savižudis“ ir „Marti“, pritaikytus išskirtinei atvirai erdvei.

Rugpjūčio 21 d., penktadienį, Lukiškių kalėjimo kieme bus rodomas režisierės Gabrielės Tuminaitės spektaklis „Savižudis“. Spektaklis pastatytas pagal rusų rašytojo Nikolajaus Erdmano pjesę – makabrišką, šiandien skambančią taip pat aktualiai kaip ir 20 a. pirmoje pusėje.

Satyros ir farso kupinas kūrinys pasakoja apie komunaliniame bute su žmona ir uošve gyvenantį Semioną Podsekalnikovą, po ginčo dėl kepeninės dešros nusprendžiantį nusižudyti. „Lukiškių kalėjimas, statytas dar 20 a. pradžioje ir nepakitęs iki šių dienų, kol jame kalėjo ir dirbo žmonės, yra tarsi laiko kapsulė. Tokia struktūra, atmosfera, įtampa, absurdas itin atitinka N. Erdmano dvasią ir spektaklį „Savižudis“, – sako režisierė G. Tuminaitė.

Plačiau apie spektaklį: https://vmt.lt/performance/savizudis/

Pirkdami bilietą Jūs sutinkate su šiomis renginio taisyklėmis:

  • Esant blogoms oro sąlygoms, prašome pasirūpinti lietpalčiais ir nenaudoti skėčių, kurie užstotų vaizdą kitiems žiūrovams.
  • Prašome laikytis saugaus, bent vieno metro, atstumo. Raginame laikytis asmens higienos reikalavimų, naudotis dezinfekcinėmis priemonėmis bei saugoti vieniems kitus.
  • Lankytojų prašome rūpintis savo saugumu, klausyti savanorių nurodymų, sekti nuorodas, nevaikščioti po vidines kalėjimo erdves savo nuožiūra.

Bilietus platina BILIETAI.LT