Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Atsiverti. Marti

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Ketvirtadienis, Rugpjūtis 20, 2020
Pradžia Pradžia:
19: 00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 50 min.

Apie

Vilniaus Mažojo teatro pasiruošimą 30-mečio šventei sutrukdęs karantinas, iš pradžių atrodęs kaip kliūtis, padiktavo neįprastą naujo rudens sezono pradžią ir ATSIVĖRIMĄ. Teatro kolektyvas ir žiūrovai ilgą laiką neturėjo progos susitikti įprastoje erdvėje, todėl Vilniaus mažasis teatras nekantraudamas kviečia į unikalią patirtį žadančius spektaklius buvusiame Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime.

Teatro gerbėjai raginami suskubti įsigyti bilietus į Vilniaus mažojo teatro renginių ciklą ATSIVERTI ir pasinaudoti proga išvysti spektaklius „Savižudis“ ir „Marti“, pritaikytus išskirtinei atvirai erdvei.

Rugpjūčio 20 d., ketvirtadienį, Lukiškių kalėjimo kieme bus rodomas režisierės Gabrielės Tuminaitės spektaklis „Marti“. Dar mokyklos suole skaitytas lietuvių rašytojos Žemaitės kūrinys spektaklyje toli gražu neprimena tipiškos kaimo buities iliustracijos. Naujas komandos žvilgsnis, sceninė simbolika ir metaforos kuria siurrealistinę nuotaiką apie į Vingių namus atvykusią Katrę, patenkančią į sapno košmarą, iš kurio išvaduos tik mirtis...

G. Tuminaitė dekonstruoja įprastą Žemaitės įvaizdį ir teatro kalba parodo rašytojos drąsą, modernumą ir laiką pralenkusias mintis. „Lukiškių kalėjimo erdvė ir jos vizualumas neabejotinai sustiprins spektaklio „Marti“ įspūdį. Reginys bus kitoks, nei lankantis teatre“, – sako režisierė G. Tuminaitė, kviečianti į spektaklį, kurį galima pavadinti siaubo pasakojimu, atmosfera primenančiu Alfredo Hitchcocko filmus.

Daugiau informacijos apie spektaklį: https://vmt.lt/performance/marti/

Pirkdami bilietą Jūs sutinkate su šiomis renginio taisyklėmis:

  • Esant blogoms oro sąlygoms, prašome pasirūpinti lietpalčiais ir nenaudoti skėčių, kurie užstotų vaizdą kitiems žiūrovams.
  • Prašome laikytis saugaus, bent vieno metro, atstumo. Raginame laikytis asmens higienos reikalavimų, naudotis dezinfekcinėmis priemonėmis bei saugoti vieniems kitus.
  • Lankytojų prašome rūpintis savo saugumu, klausyti savanorių nurodymų, sekti nuorodas, nevaikščioti po vidines kalėjimo erdves savo nuožiūra.

Bilietus platina BILIETAI.LT