Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Aš pažįstu ir kuriu pasaulį pats | MUZIKINĖ AIKŠTELĖ su Kotryna Ugne Daunyte

Apie

Renginys įvykęs

Aš pažįstu ir kuriu pasaulį pats: Aš ir pasaulis

Tai yra sekmadieninė muzikos terapijos pramoga vaikams. Ciklas ,,Aš pažįstu ir kuriu pasaulį pats“ susideda iš penkių užsiėmimų. Jie skirti puoselėti vaikų kūrybiškumą ir bendravimo / bendradarbiavimo įgūdžius, skatinti saviraišką, geriau pažinti save, kitus ir juos supantį pasaulį. Žaidimų forma tyrinėsime savo emocinį pasaulį ir nersime į autentiško buvimo klodus.

Per ketvirtąjį ciklo užsiėmimą apžvelgsime pasaulio klasikos kompozitorius, klausysime muzikos įsikūnydami į įvairius personažus, muzikos instrumentus ir jos kūrėjus. Tokiu būdu praplėsime vaikų žinias apie klasikinės muzikos pasaulį, pažvelgsime į jį per vaikų akis skatindami kūrybiškumą, bendravimą / bendradarbiavimą ir saviraišką.

Užsiėmimus veda Kotryna Ugnė Daunytė – profesionali smuikininkė ir kvalifikuota muzikos terapeutė.

Svarbu: šis ciklas yra organizuojamas muzikos terapijos pagrindais, todėl muzikinių įgūdžių turėti nereikia. Galima dalyvauti visame cikle arba atskiruose užsiėmimuose. Pramoga skirta 4–7 metų vaikams. Užsiėmimuose vaikai dalyvauja be tėvų. Vaiką atlydėjęs suaugęs asmuo per renginį gali pasisvečiuoti Muzikos magijos klube (bilietas perkamas tik vaikui(-ams)).

MUZIKINĖ AIKŠTELĖ – tai sekmadieniniai renginiai vaikams. Pagrindinis uždavinys – užburti mažuosius gera muzika, leisti jiems žaidžiant pajusti didžiausią malonumą nuo atradimų, pirmos pažinties su įvairiais instrumentais, muzikos žanrais ir technikomis. Vedantieji pasirūpina, kad vaikai galėtų judėti, dainuoti ir bendrauti.