Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Personalinė dailininkės Ariadnos Čiurlionytės akvarelių paroda

Informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Paroda
Data Data:
Antradienis, Spalis 19, 2021
Vieta Vieta:
M. K. Čiurlionio namai Vilniuje, Savičiaus g. 11
Vyksta Vyksta:
2021.10.19 - 2021.11.30 (2021.10.19 18 val. atidarymo vakaras)

Apie

M.K. Čiurlionio namuose spalio 19 d., antradienį, 18 val. atidaroma personalinė dailininkės Ariadnos Čiurlionytės akvarelių paroda.

Šia paroda tęsiamas projektas „Čiurlionio gentis šiandien” (#ČiurlionioGentis), kuriuo siekiama supažindinti su po pasaulį – nuo Užupio iki Melburno – pasklidusiomis Čiurlionių giminėmis.

Parodos atidaryme dalyvaus dailėtyrininkės Danutė Ona Jedzinskienė ir Rita Mikučionytė. Skambins pianistas Rokas Zubovas.

Paroda veiks iki lapkričio 30 d.

„Kūryba man – tai apmąstymai, atviras langas į pasaulį, tai pasaulio stebėjimas, žavėjimasis juo ir dialogas su juo. Apmąstymai dažnai netelpa viename popieriaus lape, jie veržiasi į naujas erdves – ciklus, diptikus. Jie nori išsilieti raidėmis, sakiniais, laiškais… Spalva man labai svarbi raiškos priemonė. Pasaulis gali atsiverti ir kaip spalvos nostalgija… Spalva ryški ir kupina energijos arba jautri, niuansuota, subtili ir rami, pakylėta iki metaforos…“, – mintimis apie kūrybą dalinasi dailininkė ir kviečia aplankyti parodą M. K. Čiurlionio namuose.

Parodos atidarymo vakare būtinas Galimybių pasas.
M. K. Čiurlionio namuose ekspozicijų ir parodų lankymas galimas be Galimybių paso. Dėvėti kaukę – privaloma.

Ariadna Čiurlionytė – jauniausiojo M. K. Čiurlionio brolio Jono dukra. Vilniaus dailės akademijoje menininkė baigė tapybos ir dailės pedagogikos studijas. Nuo 1989 metų dalyvauja parodose ir pleneruose Lietuvoje ir užsienyje. Kūrybines autorės inspiracijas žadina gamtos, muzikos, poezijos vidiniai išgyvenimai. Dirbdama aliejaus, akrilo bei akvarelės technikomis, ji kuria paveikslus, kuriais spalvomis įtraukia žiūrovą į dialogą. Menininkės kūryba – atviras, kartu su gyvenimu vykstantis procesas. Tai ne tik dvasinės išraiškos, meninės patirties, bet kartu gyvenimo ir savęs pažinimo kelias.

Darbo laikas:
Antradieniais – penktadieniais 11.00–18.00

Šeštadieniais 13.00–17.00
Pirmadieniais ir sekmadieniais – NEDIRBA

Plačiau: www.mkcnamai.lt