Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Arfos muzikos koncertas

Apie

Renginys įvykęs

2022 m. balandžio 3 d. 15 val.
Vilniaus rotušėje, Didžioji g. 31
koncertas
Arfa atneša pavasarį / Aрфа несе весну

Dalyvauja:
• Veronika Lemishenko, arfa (Charkovas, Ukraina)
• Valstybinis Vilniaus kvartetas
• Giedra Julija Tutkutė, arfa, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

Veronika Lemishenko

V. Lemishenko yra tarptautinio arfininkų konkurso „Glowing Harp“ (Charkovas, Ukraina), meno vadovė, Tarptautinio arfininkų kongreso valdybos narė, daugybės tarptautinių arfininkų konkursų Prancūzijoje, Ispanijoje, Anglijoje, Čekijoje, Graikijoje, Singapūre, Rusijoje laimėtoja.

Nuo 2021 m. Veronika buvo Uralo Filharmonijos (Jekaterinburgas) koncertmeisterė.

Vasario 24 d. ryte, sužinojus apie prasidėjusį Rusijos karą prieš Ukrainą, Veronika pasitraukė iš Rusijos į Turkiją. Jos šeima liko Charkove.

Veronika organizavo skubų moksleivių arfinininkių pasitraukimą iš Charkovo ir Kijevo bei jų tolesnį mokymąsi specializuotose muzikos mokyklose Čekijoje ir Lenkijoje.

Veronika jau sugrojo daugelyje labdaros koncertų Turkijoje, Austrijoje, Lenkijoje, balandžio mėnesį ji gros Latvijoje, Vokietijoje, rinkdama lėšas Ukrainos arfininkių tolesnio muzikavimo galimybių užtikrinimui. Apie surinktas lėšas ir jų panaudojimą skelbiama Veronika Lemishenko Charity foundation GLOWING HARP