Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Pabėgimo kambarys „Apsišviesk“ sugrįžta!

Apie

Renginys įvykęs

Jūs prašėte, mes išgirdome - pabėgimo kambarys „Apsišviesk“, sulaukęs didelės sėkmės Kultūros nakties metu, sugrįžta!

Mėgsti spręsti galvosūkius ir tamsa Tavęs negąsdina? Tuomet Valstybės pažinimo centras lapkričio 3 d. kviečia apsišviesti apie Lietuvą tamsoje – interaktyviame pabėgimo kambaryje!

Tavęs laukia galvosūkiai, interaktyvių užduočių narpliojimas bei ekspozicijos ir parodų tyrinėjimas. Kiek Lietuvoje yra miestų? Kieno tai koordinatės: 55°45′22″š. pl. 24°22′41″r. ilg.? Su kiek valstybių Lietuva yra užmezgusi diplomatinius santykius? Koks miestas buvo Lietuvos kultūros sostinė 2020 metais? Įveik visas orientacines užduotis ir rasi išėjimą!

Papildomas pabėgimo kambario seansas „Apsišviesk“ vyks lapkričio 3 d. 16 – 19 val.

Vieno seanso trukmė: apie 30 min.
Viename seanse gali dalyvauti: iki 5 asmenų.
Vieta: Valstybės pažinimo centro -1 aukštas.
Amžius: rekomenduojama nuo 12 metų.

Būtina išankstinė registracija:
Būtinas galimybių pasas.
Pastaba: dalyvaujant pabėgimo kambario veikloje reikalingas žibintuvėlis. Iki seanso pradžios prašome atvykti likus bent 10 min.

Kilus klausimams rašyti registracija.vpc@prezidentas.lt arba skambinti 

Iki susitikimo!