Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   „Vasaros kinas“ ant Tauro kalno

Apie

Renginys įvykęs

„Kino pavasaris“ kartu su „Cgates“ pristato trečiąjį „Vasaros kino“ sezoną! Fenomenu tapęs netikėtų lauko kino seansų projektas sugrįžta į Vilniaus miesto pievas ir liepos 19 d. kviečia į pirmąjį pasimatymą ant Tauro kalno. Vakaro metu parodysime du „Kino pavasario“ žiūrovų simpatijų ir virtualiųjų ovacijų sulaukusius filmus iš Prancūzijos – GAGARINAS ir TRIUMFAS.

„Vasaros kino“ seansus iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Programa:
Liepos 19 d. (pirmadienis)

  • 18.00 val. renginio pradžia
  • 18.30 val. emocionali drama GAGARINAS (rež. Fanny Liatard ir Jérémy Trouilh / 95 min. / N-7)
  • 21.00 val. geriausia Europos komedija TRIUMFAS (rež. Emmanuel Courco / 105 min. / N-13).

*Filmai rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Renginio erdvėje veiks gėrimų bei užkandžių baras. Nepamirškite pasirūpinti apsauga nuo saulės ir pledais, o nuo kitų pledų prašysime laikytis saugaus vieno metro atstumo.

Dėl ribotų automobilių stovėjimo vietų miesto centre, rekomenduojame atvykti pėsčiomis, dviračiu, paspirtuku, taksi ar viešuoju transportu.

Apie filmą GAGARINAS
> Paryžiaus priemiestyje gyvenantis Juris svajoja tapti astronautu ir nuvykti į kosmosą. Taip pat paauglys uoliai remontuoja savo namus – Gagarino daugiabutį. Deja, atnaujinus miesto planą, namų kompleksą numatyta nugriauti. Draugų šeimoms išsikraustant į naujus būstus, Jurį supantis daugiakultūris pasaulis pradeda nykti. Tačiau vaikinas nežada lengvai pasiduoti – jis sieks išsaugoti savo kosminę stotį, pasitelkdamas mokslą ir vaizduotę. Plačiau 

Apie filmą TRIUMFAS
Etjenas, talentingas, bet vargstantis aktorius, nusprendžia suorganizuoti teatro dirbtuves kalėjime, kurių tikslas – pastatyti spektaklį pagal įžymiąją pjesę „Belaukiant Godo". Visų nuostabai pasirodymas sulaukia itin didelio pasisekimo, dėl to kaliniams išduodamas leidimas pasirodymus organizuoti už kalėjimo ribų. Turo metu Etjenas užmezga itin artimą ryšį su spektaklio trupe, kurios likimas bus nuspręstas per paskutinį pasirodymą Paryžiuje.