Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Ansamblis Classic

Apie

Renginys įvykęs

Renginių organizatorius NB8 ART bendradarbiaudamas su Vilniaus miesto savivaldybe tęsia projektą, kurio tikslas – skambantys miesto skverai, kiemai ir gatvės. Praėjusiais metais įvyko pirmasis koncertas „Skambantis Vilnius“, o šiemet bus surengti dar du projekto „Skambanti erdvė“ renginiai. Jie įvyks Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Pasirodymų garsas bus tiesiogiai transliuojamas į šalia esančią Trakų gatvę bei Pranciškonų vienuolyno kiemą.

Rugsėjo 27 d. 18 val. ansamblis „Classic+“ surengs koncertą, kurio programa dedikuota 20-21 a. kompozitorių kūrybai. Šį vakarą originalias kompozicijas ir netikėtas aranžuotes dovanos akordeonininkė Agnė Dūkštaitė, arfininkė Viktorija Smailytė ir pianistė Simona Zbarauskaitė. Unikalus ansamblio CLASSIC+ sąstatas suteikia galimybę tiek autoriams tiek atlikėjoms eksperimentuoti ir išnaudoti plačias instrumentų galimybes.

Atlikėjai:
Ansamblis CLASSIC+
Simona ZBARAUSKAITĖ /fortepijonas/
Viktorija SMAILYTĖ /arfa/
Agnė DŪKŠTAITĖ /akordeonas/

Programa:
A. Piazzolla, I. Stravinsky, M. Majkusiak, P. Makkonen ir kt.

Koncertas nemokamas