Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Angelo glėby... Sugrįžimai

Apie

Renginys įvykęs

Aprašymas: : Sugrįžimai... Gal suvirpės juose pamirštas sapnas, saulėto vaikystės krašto atspindžiai... Kviečiame pakeliauti laiku, šįkart – po kalėdinio žaisliuko praėjusius gyvenimus. Vartysime išblukusius istorijos puslapius, gėrėsimės metalą aptraukusia patina, nuo kurios jo senatvė – tik dar gražesnė... Pažvelgsime į praėjusių laikų lietuviško dvaro eglutę, pažvelgsim iš labai arti.

Seniau eglutės puošmenų būta tikrai nepigių, todėl jos dažnai dirbintos tiesiog namuose. XIX amžiaus savadarbiai žaisliukai žavi savo tikrumu, nuoširdumu, net... tam tikru vaikišku naivumu... Šiandien jie – plačiajam ratui pamiršta, tačiau žinovų labai vertinama retenybė.

Šį vakarą kartu bandysime prikelti, prisiminti, susigrąžinti senovinį kalėdinį žaisliuką. Turėsite unikalią galimybę susikurti savąjį kalėdinį žaisliuką iš tokių pačių medžiagų, kokios naudotos XIX amžiuje, garsiųjų Drezdeno popierinių nėrinių, puošite jį pagal senąją tradiciją gaminamais stikliniais karoliukais... Sukursite... gal dirižabliu skrendantį angelą? O gal... oro balionu skriejančią puokštę gėlių?.. Tai – tik Jūsų fantazijos reikalas. Bus daug įkvėpimo. Pažadame – kartu su žaisliuku išsinešite dalelę istorijos. Ir dalelę sugrįžusios vaikystės, kurioje, lyg angelo glėby, – gera ir saugu.

Ir kaip gi be jaukių naminių kalėdomis kvepiančių vaišių! Labai lauksime ir mažųjų savo draugų!

Renginį galima užsakyti kaip uždarą šventinį vakarą, suderinus tinkamą datą.

Renginio partneris – teatras „Arbatvakariai“.