Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Meistriškumo pamoka | Gitara su Andre Maaker (Estija)

Apie

Renginys įvykęs

Jeigu skambinate gitara, kuriate ir improvizuojate, nepraleiskite progos ir apsilankykiti lapkričio 12 d. 18.00 val. Vilniaus mokytojų namuose rengiamoje gitaros meistriškumo pamokoje. Tai - puiki proga susitikti su bendraminčiais ir gauti meistiškumo pamoką iš puikaus savo srities profesionalo, pripažinto gitaros meistro Andre Maaker iš Estijos.

Andre 2018 m. Baigė Tartu universiteto Viljandi kultūros akademiją (humanitarinių mokslų bakalauras), taip pat dirbo gitaros, ansamblių ir improvizacijos dėstytoju.

Andre Maaker - universalus ir pripažintas jaunesnės muzikantų kartos atstovas. Jis yra gitaristas, kompozitorius, aranžuotojas ir garso inžinierius. Maakeris pradėjo gitaros studijas, vadovaujamas vertinamo džiazo gitaristo ir mokytojo Tiit Paulus. Skirtingu metu jį paveikė džiazas, rokas, folkloras, popsas, elektroninė ir klasikinė muzika. Scenoje ir studijoje jis bendradarbiavo su daugeliu pripažintų muzikantų : Kadri Voorand, Villu Veski, Tiit Kalluste, Oleg Pissarenko, Sofa Rubina, Raivo Tafenau, Ainas Aganas, Lembitas Saarsalu. Taip pat tarptautiniuose projektuose su Denissu Pashkevičiumi, Danieliu Piazzolla, Laima Jansone, Teemu Viinikainenu, Mārciu Auziņu, Jonu Aišpuru, Sauliumi Petreikiu ir daugeliu kitų.

Kaip gitaristas, jis save išbando įvairiuose žanruose: nuo klasikinės kamerinės muzikos ir laisvos improvizacijos iki folkloro ir džiazo. Kūrėjas reiškiasi ir kaip kompozitorius. Naujausi kompozitoriaus kūriniai (2020 m.) apima kūrinius saksofono orkestrui, gitarų kvintetui, styginių kvartetui, vaikų chorui ir solo gitarai. Andre Maaker išleido tris solo gitaros albumus, o jo grojimą galima išgirsti daugiau nei 30 skirtingų albumų.

Meistriškumo pamoka yra nemokama, bet reikalinga registracija

Iki pasimatymo meistriškumo pamokoje!