Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Amūras Valdovų rūmuose

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Ekskursija
Data Data:
Sekmadienis, Spalis 18, 2020
Pradžia Pradžia:
11:00 val.
Trukmė Trukmė:
2 val.
Susitikimo vieta Susitikimo vieta:
Gedimino paminklas, Katedros a.

Apie

Vivid Vilnius kviečia Jus nusiteikti romantiškai ir paklaidžioti po aistringiausių, paslaptingiausių, dramatiškiausių ir kurioziškiausių meilės istorijų, vykusių po Valdovų rūmų skliautais, užkulisius!

O meilė ir aistros Valdovų rūmuose tiesiog kunkuliuodavo! Ekskursijos metu sužinosite, kas valdovams parinkdavo nuotakas, koks buvo svarbiausias karališkų vedybų tikslas, ką iš tikro reiškė “gyventi kaip karalienė” ir kodėl valdovų dinastijos pabaiga prilygdavo katastrofai. Taip pat sužinosite, kaip valdovams pavykdavo suderinti pareigą valstybei ir širdies balso šauksmą.
Ir, be abejo, išgirsite įdomiausias, romantiškiausias, dramatiškiausias ir komiškiausias meilės istorijas: apie labai laimingą, o kartu ir nelaimingą Alenksandro Jogailaičio ir Elenos santuoką, apie neblėstančią Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istoriją, apie italės Bonos Sforzos laimę Vilniuje, apie Jono Kazimiero Vazos laimę, “paveldėtą” iš brolio, ir daugelį kitų. Taip pat sužinosite, kokiems žygdarbiams dėl mylimųjų ryždavosi mūsų valdovai ir kokiomis dovanomis šios jiems atsidėkodavo, kaip atrodė jų šventės ir kasdienybė.
Pateksite į Valdovų privačius apartamentus - praversite miegamojo duris, erdvioje rūmų lobyno salėje apžiūrėsite karališkas dovanas mylimajai … Tad nepraleiskite progos pažinti jausmingąją mūsų valdovų gyvenimo pusę kartu su Vivid Vilnius!

Ekskursijos kaina* asmeniui – 10 EUR, mokiniams, senjorams – 7 EUR, vaikams iki 7 m. – 1 EUR. Į kainą įeina gido paslaugos. Papildomai kainuos Valdovų rūmų lankymas (4 EUR/asmeniui, 2 EUR/mokiniams, senjorams, 0 EUR/vaikams iki 7 m.).

*Ši kaina galioja perkant bilietus internetu. Atsiskaitant vietoje grynaisiais, imamas 1 EUR/asm aptarnavimo mokestis.


Bilietus į ekskursiją galite įsigyti VividVilnius Biletai

Daugiau informacijos: www.vividvilnius.ltarba tel. +370 677 24824.