Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Alfa Run 2023 I Ekstremalus bėgimas su kliūtimis

Apie

Renginys įvykęs

„Alfa Run 2023“ – tai jubiliejinis ekstremalus bėgimas su kliūtimis, kuriame bus dar daugiau iššūkių, purvo, elektros ir karštų emocijų. Šį kartą būkite pasiruošę maksimaliai išmėginti savo protinių ir fizinių galimybių ribas 5-10 kilometrų trasose.

„Alfa Run“ nugalėtoju tampa kiekvienas, išdrįsęs išeiti iš komforto zonos ir pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką esančiam šalia.

Nėra geresnės vietos įrodyti sau, kad turite viską, ko reikia, kad taptumėte ČEMPIONAIS. Renginio iššūkiai pritaikyti visiems – nuo pradedančiųjų iki elitinių sportininkų.
ČIA NĖRA JOKIO PLANO B

Rinkis savęs vertą iššūkį:
- ALFA HERO iššūkis (10 km su 40 kliūčių) – ieškantiems aštresnių potyrių;
- STARTUOLIO iššūkis (5 km su 31 kliūtimi) – pradedantiesiems, norintiems pasitikrinti savo jėgas ir smagiai praleisti laiką;
- ČEMPIONŲ iššūkis (5 km/10 km su laiko fiksavimu) – norintiems pasivaržyti su kitais dalyviais;
- OCR kvalifikacija į Pasaulio čempionatą 2023 – sportininkams ir siekiantiems dar daugiau;
- Alfa Run MINI (1 km su 15 kliūčių) – 5–13 metų mažiesiems narsuoliams.

Dalyvavimas NEMOKAMAS visiems 5–13 metų vaikams, kurių tėvai turi dalyvio bilietą į „ALFA RUN 2023“. Vaikų bilietus būtina įsigyti bilietų platinimo sistemoje „Paysera“.