Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Čiurlionio gimtadieniui: Alexei Volodin (fortepijonas)

Apie

Renginys įvykęs

M. K. Čiurlionio namai drauge su Tytuvėnų festivaliu ir Nacionaline filharmonija kviečia švęsti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio gimtadienį kartu su žvaigždėmis filharmonijoje!

Šiemet 147-ojo Čiurlionio gimtadienio proga lietuvių genijaus muziką rugsėjo 21 dieną Nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje interpretuos publikai jau pažįstamas, pasaulinį pripažinimą pelnęs pianistas ALEKSEJUS VOLODINAS (Ispanija).

Pianistas atliks Čiurlionio ir Fryderyko Chopino kūrinius:
MIKALOJUS KONSTANTINAS ČIURLIONIS
„Jūra“, mažų peizažų ciklas (VL 317);
Sonata F-dur, VL155
FRYDERYK CHOPIN
Polonezas-fantazija As-dur, op. 61;
Etiudai, op. 25

Abiejų kompozitorių muzikoje jaučiami stiprūs liaudies kūrybos motyvai, vyrauja romantinė pasaulėjauta, tautinė savimonė, dvasinės nuostatos, moralės normos ir panaši muzikinė semantika. Ankstyvuosiuose Čiurlionio opusuose aptinkama Chopino įtaka.

Organizatoriai:
M. K. Čiurlionio namai
VšĮ Tytuvėnų festivalis

Partneriai:
Nacionalinė filharmonija
M. K. Čiurlionio kelias
Vilnius 700

Rėmėjai:
Lietuvos kultūros taryba
Vilniaus miesto savivaldybė

Konstantinai, su gimtadieniu!