Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Albumo "Naktyje" pristatymas - Celsijus

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Ketvirtadienis, Spalis 29, 2020
Vieta Vieta:
Tamsta Club | A. Strazdelio g. 1, Vilnius
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Trukmė Trukmė:
2 val.

Apie

DURYS: 19 val.
PRADŽIA: 20 val.

Grupė CELSIJUS vadovaujasi šūkiu “laipsniai kyla”, kuriuo įprasmina savo siekį scenoje skleisti nuoširdumą, šilumą bei geros nuotaikos muziką.

Po trijų gyvavimo metų grupė pristato debiutinį savo kūrybos albumą “Naktyje”, kurio mintimis bei skambesiais norisi pasidalinti. “Tai - ieškojimų ir atradimų rinkinys” - apie albumą atsiliepia grupės nariai ir asocijuoja jį su naktinio miesto vaizdais, kuriame vyrauja laisvė ir drąsa būti savimi.

CELSIJUS grupės muzika patiks visiems, kurie jaučia simpatiją pop, funk, rap, r'n'b bei d'n'b stiliams. Nariai: Marija Vasiliauskaitė – vokalas, Dominykas Kerpė - klavišiniai, Ignas Čeponis - gitara, Jokūbas Taločka - bosas, Dominykas Puzinas - būgnai / vokalas.

Koncerto pradžioje jus pasitiks Kristijonas Ribaitis - indie ir elektroninių garsų mišinys su žiupsneliu dainuojamosios poezijos.

Bilietai parduodami renginio dieną, klubo kasoje nuo 19:00 val. Bilieto kaina: 5 eur.

Daugiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/330573504886487