Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Doc. dr. Gvido Slah paskaita „Akmens amžiaus žmogus: įrankiai ir medžiagos“

Apie

Renginys įvykęs

Lapkričio 10d., penktadienį (18:00 val.), Baltijos gintaro meno centras kartu su doc. dr. Gvidu Slah kviečia į paskaitą „Akmens amžiaus žmogus: įrankiai ir medžiagos“.

Paskaitos „Akmens amžiaus žmogus: įrankiai ir medžiagos“ metu bus pristatomos seniausios pasaulyje žinomos medžiagų apdirbimo technikos, seniausi Lietuvoje rasti žmogaus sukurti dirbiniai. Bus demonstruojamos akmens amžiaus dirbinių replikos ir titnago skaldymo procesas.
Gvidas Slah – Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto, Taikomojų kultūros paveldo tyrimų ir konservavimo centro tyrėjas, archeologas, doc. dr. Gvidas Slah. Eksperimentinės archeologijos klubo „Pajauta“ viceprezidentas. Nuo 2009 m. dirba su eksperimentine archeologija, įvairiomis archajinėmis technologijomis ir technikomis.

Paskaita nemokama, tačiau dėl riboto vietų kiekio būtina išankstinė registracija:
+370 6 0789131 | bgmc@ambergallery.lt | fb.com/BaltijosGintaroMenoCentras

Renginio rėmėjas: Vilniaus miesto savivaldybė
Renginio koordinatorius: Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra