Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Adamo Kiełsznios nuotraukų paroda "Gdanskas - jūrų miestas"

Informacija

Renginys Renginys:
Paroda
Vieta Vieta:
Galerija "Galera", Užupio g. 2A
Vyksta Vyksta:
2022-09-17 - 2022-09-30, II-VI 12:00-18:00

Apie

Gdansko uostas visada buvo susijęs su mano gyvenimu. Vaikystėje neturėjau jokio supratimo, kas yra tie milžiniški, paslaptingi statiniai, patyliukais slenkantys už mano lango. Laivų statyklų kranai yra Gdansko vizitinė kortelė. Jie simbolizuoja miestą kaip sausumos ir vandens pasienį, jo pramonę ir daugelio istorinių, politinių ir socialinių pokyčių liudininką. Jie vis dar žadina gyventojų vaizduotę, kaip ir man, kai buvau mažas berniukas.

Apie autorių

Adama Kielsznia gimė 1967 m. Gdanske, kur gyvena ir dirba iki šiol. Fotografas, Gdansko miesto stipendininkas kultūros srityje. Specializuojasi dokumentinėje, konceptualioje ir koncertinėje fotografijoje. Jo darbų galima rasti privačiose kolekcijose, taip pat Gdansko universitetų ir Trijų miestų viešosiose erdvėse. Buvęs Gdansko sporto klubo "Gedania", šiemet švenčiančio 100 metų jubiliejų, narys. Muzikantas, dalyvaujantis daugelyje avangardinių projektų.

Rugsėjo 17 – 30 d. galerijoje „Galera“ eksponuojama fotografo Adamn Kielsznia nuotraukų paroda „Gdanskas - jūrų miestas“!
Maloniai kviečiame apsilankyti ir pasinerti į Gdanskop - unikalaus, didingo jūrų miesto atmosferą!