Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   8 Kambarys turas Panacėja Vasaros terasa

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Šeštadienis, Rugpjūtis 29, 2020
Vieta Vieta:
Vasaros terasa
Pradžia Pradžia:
18:30 val.
Trukmė Trukmė:
3 val. 30 min.

Apie

Tradicijų nelaužome, rugpjūčio 29 d. visų lauksime Vasaros terasoje. Kartu su pilnu muzikantų sąstatu skambės ne tik gerai žinomi, bet dar niekur negroti naujausi kūriniai iš albumo „Panacėja“.

Renginio eiga:

  • 18:30 Durys
  • 20:00 RPTLE
  • 20:30 8 Kambarys

Į šį koncertą amžiaus cenzas nėra taikomas. Prašome, kad nepilnamečiai asmenys iki 14 metų būtų lydimi suaugusiųjų.

Dėl staliukų rezervacijos kreiptis šiuo numeriu +370 (695) 76 560 nuo 12.00 iki 17.00 darbo dienomis.

Renginio vietoje asmenys, vyresni nei 6 m., privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę. Į renginį neįleidžiami karščiuojantys, turintys ūminių kvėpavimo takų ar infekcinėms ligoms būdingų simptomų asmenys, bei asmenys, kuriems nėra pasibaigusi privaloma izoliacija. Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. Įsakymu nr. V-483 „dėl sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo. Įėjus prašome laikytis socialinio 1 m atstumo tarp lankytojų“.


Bilietus platina paysera