Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


8 Kambarys Live in Mirage Vilnius - New Year Eve

Apie

Renginys įvykęs

Norime, kad pirmoji mūsų Naujųjų metų šventė būtų įsimintina! Šia proga pasikvietėme geriausią hip-hop grupę Lietuvoje - tai bus metų koncertas, kurio negalima praleisti

Šiuolaikišką hip-hopo skambesį puoselėjančią grupę „8 Kambarys” sudaro du nariai: Karolis Talutis (Talaz) ir Deividas Alejūnas (Corsalis). 2018-ųjų metų pradžioje vaikinai pristatė albumą „Atlantida", kurio kūriniai per metus įvairiose muzikos platformose buvo perklausyti milijonus kartų. Vien tik hitas „Ieškau" (įskaitant visas versijas) šiuo metu turi daugiau nei 10 mln. peržiūrų „Youtube" platformoje. 2019 pristatytas kūrinys Ežero Dugne su Vidu Bareikiu pagal M.A.M.A apdovanojimus tapo metų kūrinių, taip pat „8 Kambarys" buvo išrinktas kaip geriausia metų Hip-Hop grupė. 2021-ais surengė savo koncertinį turą „Kaitra” per 8-uose Lietuvos miestuose. Šiuo metu grupė ruošia trečią albumą ir ruošiasi pirmajam soliniam koncertui Žalgirio arenoje.