Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

33 minutės patyrimo

Kviečiame į naują pojūčiams atgaivinti skirtą realybę – 33 minutes patyrimo. Kas tai?

Atsispirdami nuo vieno meno kūrinio, pasakosime istorijas, įpinsime skirtingus skonius ir garsus. Tai saugi ir dabartines realijas atitinkanti patirtis. Paprastai, bet tuo pačiu ir kitaip. Jūsų laukia įvairiapusė kūrinio interpretacija ir netikėtumas – ją lydinti skonio patirtis.

Kalbėsime apie konkrečiame kūrinyje įamžintą praeities susidūrimo su ateitimi momentą. Kokia ta dabartis, kurioje gyvename? Kaip praeitis mus vejasi? Kur link judame, ypač kalbant apie maisto kultūrą?

Šis 33 minučių patyrimas, skirtas jūsų pačių individualiems potyriams.

Skonius ir maisto patirtį derino Urtė Mikelevičiūtė, o įgyvendino MO bistro. Žodžius į tekstą sudėjo kultūros istorikas Tomas Vaiseta ir knygos „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ autorė Viktorija Aprimaitė.

Tekstą įgarsino Paulius Markevičius.

Tinka ir vegetarams. Dėl kitų alergijų prašome teirautis iš anksto 

Kviečiame! Intrigos daug, taigi belieka atvykti ir patirti.


Patirtis skirta visiems nuo 10 metų amžiaus.
Su patyrimo bilietu taip pat galima aplankyti tuo metu MO muziejuje eksponuojamas parodas.


SVARBU!

Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.