Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

2-asis MO gimtadienis

Šiemet švenčiame jau 2-ąjį MO gimtadienį!

Šios dienos neįsivaizduojame be jūsų – MO muziejaus lankytojų!

Todėl spalio 18 dieną kviečiame į MO. Šią dieną minėsime tęsdami praėjusio gimtadienio akciją „Kiek noriu, tiek moku“. Esame atviras muziejus, taigi kviečiame turėti savo nuomonę ir muziejaus bilieto kainą pasirinkti pačiam.
Dar prieš jums atvykstant, išduodame ir paslaptį – spalio 18 d. MO muziejaus kasoje galėsite sutikti vis kitą MO administracijos darbuotoją. Norime, kad kiekvienas komandos žmogus turėtų galimybę sutikti jus ir pirmas pasakyti šventinį „Labas”!

Spalio 18 d. jūsų laukia

Gimtadienio sekmadienį MO muziejuje bus galima pamatyti didžiąją parodą „Kodėl taip sunku mylėti?”, mažąją parodą „Iš tos operos” ir parodą MO hole „Pro V. B. prizmę: Lino Jusionio tapyba”.

Taip pat jūsų laukia:

Šeimų sekmadienis (11:00-13:00).
Specialūs šeimų sekmadienio užsiėmimai ir žaidimai 3-8 m. vaikams. Užsiėmimai, kuriuos veda teatras vaikams „Pradžia“, vyksta nuo 11 val. iki 13 val., o prisijungti galite bet kuriuo metu! Teatro žaidimai leidžia išbandyti naujas veiklos formas, o persikūnijus į sugalvotą personažą ugdyti empatiją. Aktorių naudojamos improvizacijos technikos lavina mąstymą ir budrumą, o nuotaikingos temos išjudina vaizduotę. Pamatysime, kad geram šeimos laikui kartu nereikia įmantrių žaislų, gali užtekti vien savo balso, kūno ir fantazijos.

MO gido savanorio ekskursijos (14 val. ir 16 val.).
Tai ekskursija, kuri unikali savo pasakojimu. Ji kaskart gali būti vis kitokia ir nauja. Kiekvienas gidas savanoris savaip interpretuoja parodą ir joje eksponuojamus kūrinius, todėl kartu su juo sužinokite daugiau apie MO muziejaus parodą „Kodėl taip sunku mylėti?”. MO gido savanorio ekskursijoje gali dalyvauti 20 žmonių, todėl susiplanuokite atvykti anksčiau. Likus pusvalandžiui iki ekskursijos pradžios, kasoje prašykite specialaus ekskursijos lipduko.

O MO bistro specialiai gimtadieniui ruošia ir desertą. Jį įsigyti ir paskanauti galėsite bet kuriuo metu.

Iki šventinio susitikiMO!

SVARBU!
Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje ir renginiuose, vykstančiuose tiek MO viduje, tiek lauke, būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.